Adres

Opole, ul. Katowicka 67b, lok. 2A

Godziny rejestracji telefonicznej

8:00 – 18:00 (Pon-Pią) 

Badanie psychologiczne za punkty karne Opole

Jeżeli zdarzyło Ci się przekroczyć dopuszczalną liczbę punktów karnych, z pewnością dostałeś skierowanie na badania psychologiczne z zakresu psychologii transportu. Wykonasz je u nas. Sprawdź dostępne terminy i umów się online lub zadzwoń +48 607 75 75 58

Zobacz również: badania psychologiczne za alkohol Opole 

Jak wyglądają takie badania? 

Badanie składa się z trzech elementów: 

  1. Krótki wywiad z psychologiem dotyczący stylu prowadzenia samochodu oraz wykroczeń, które doprowadziły do przekroczenia punktów karnych. Możesz zostać również zapytany(a) o aktualny stan zdrowia. 
  2. Badanie kwestionariuszowe, które mają za zadanie sprawdzić Twój sposób funkcjonowania i radzenia sobie z sytuacjami stresującymi. Te testy mogą być przeprowadzone w wersji papierowej lub na komputerze. 
  3. Badania aparaturowe lub na komputerze, gdzie psycholog sprawdzi m.in Twój czas reakcji, koordynację i uwagę, czyli elementy niezbędne do kierowania pojazdem. 

Ile trwają badania psychologiczne za punkty?

W zależności od tempa pracy takie badanie może potrwać od 30 minut do godziny. Zazwyczaj jest to ok. 40 minut. 

Ile kosztują? 

Badania kosztują 150 zł. Jest to kwota ustalona odgórnie, więc w każdej pracowni psychologii transportu koszt badania jest taki sam. 

Kto prowadzi badania? 

Badania prowadzi wykwalifikowany psycholog transportu wpisany na listę urzędu marszałkowskiego. 

Jakie są terminy badań psychologicznych w Opolu? 

Aktualne terminy możesz sprawdzić w naszym kalendarzu, który dodatkowo umożliwia zapis online. Oczywiście można również umówić się na badanie dzwoniąc +48 607 75 75 58 lub przychodząc osobiście do naszej pracowni (ul. Katowicka 67B, pawilon Olimp). 

Nasz Adres

45-061 Opole
ul. Katowicka 67b, lok. 2A
(pawilon Olimp / obok Stokrotki)

Pracownia psychologiczna Psyche - lokalizacja